Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
2 Sl.Volyně-TJ Čestice 10 8 0 2 54:15 24 1 1
3 S.Střel.Hoštice-O.Katovice 10 5 0 5 35:20 16 0 1
4 FK Horažďovice B 10 5 0 5 57:30 14 1 0
6 Haas Chanovice 10 3 0 7 27:50 10 0 1
7 S.Doubravice-S.Sedlice 10 3 0 7 15:47 10 0 1
8 FK Svéradice-Pačejov 10 2 0 8 15:52 5 1 0

Horažďovice - Hoštice 0 : 5 ( 0 : 4 )

Před tímto zápasem jsme  klukům jasně řekli ,že na tom hřišti nechají všechno.Že budou jezdit ,hrát tvrdě do těla a makat,že se nemají na co šetřit ,když je to poslední zápas.O osobních antipatiích na trenéra soupeře jsem klukům ani neříkal :-).Hned od začátku bylo vidět ,že kluci také chtějí vrátit soupeři porážku z domácího zápasu.Myslím si ,že soupeř nám pomohl s takto postaveným hřištěm,jelikož všichni naši hráči nastupují pravidelně za starší žáky a jsou zvyklí na větší prostor.Od začátku až do konce bylo vidno ,že my chceme vyhrát. Škoda neproměněných tutovek v druhém poločase.Soupeř krom pár propagačních střel ani neohrozil naší bránu.Za tento výkon, co dnes všichni předvedli na hřišti, jsem strašně rád a pyšný.Velké díky všem a pochvala. Super mládeži !!!

branky: Švarc 2,,Pivnička J. 2,, Pivnička A. 1

sestava + čas na hřišti

brána-Krejčí 30",Martínek T. 30"

Zídek 36"Slamka 36",Švarc 39",,Zimanzl 39",,,Pivnička A. 35",,Martínek P. 30",Makovec 25",Martínek T. 15",Pašavová 14",Šmejkal 48",Koudelka 49",Pivnička J. 54

------------------------------------------------------------------------------

Hoštice - Sušice 1 : 2 ( 0 : 1 )

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře.Hned v první minutě po špatné rozehrávce brankáře inkasujeme branku. V prvním poločase se hrálo nahoru a dolů ,hra měla náboj a spád.Vytvořili jsme si několik šancí na vstřelení gólu ,ale bohužel jsme tutovky neproměňovali.V obraně jsme měli práce dost a někdy se štěstím další branku do poločasu nedostáváme.O přestávce hráčům radíme, aby vzadu toho moc nevymýšleli a rychleji posílali míč dopředu.A v útoku aby konečně proměňovali ty šance na gól.

Do druhého poločasu nastupuje do brány Tomáš. I v druhém poločase je k vidění spoustu šancí na obou stranách.Nás drží nad vodou Tomáš a v útoku nám chybí vždy jen malinko, aby se vstřelila branka.Vytváříme si větší tlak a branka je na spadnutí.Bohužel přichází chyba v obraně a soupeř trestá na 0:2. Kluci to nevzdávají a po zbytek zápasu jsme lepším týmem.V poslední minutě ještě snižujeme na 1:2.Soupeře držíme pod stálým tlakem ,ale i delší nastavení nám nestačilo na srovnání skóre. I přes to ,že jsme tento zápas prohráli si všichni zaslouží za předvedenou hru pochvalu.Nejvíce se mi v zápase líbily finální přihrávky Patrika Š, obranná hra Pepy.

branky: Zídek

Zídek 44"Slamka 52",Švarc 40",Pivnička J. 60",Zimanzl 42",",Makovec 36",Pivnička A. 45",,Martínek T. 22",Pašavová 31",Martínek P. 48"

21.10.

Volyně - Hoštice 3 :  2 ( 1 : 1 )

Do zápasu jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli , hned ve 3 minutě byl poslán do brejku Max ,který nás poslal do vedení 1:0. No a to bylo asi co se útočné hry týče vše. Střed zálohy to byla dnes tragédie.Špatné zpracování míče,nulové přihrávky . Střed obrany nebyl zahrán špatně , ale na krajích obrany to skřípalo. Soupeř byl nebezpečnější a několikrát nás zachránili brankáři včasným vyběhnutím proti soupeři. V 57 minutě srovnával Kuba z přímého kopu na 2:2. Už to vypadalo ,že si zopakujeme penalty jak v prvním zápase s tímto soupeřem,ale opět špatné zpracování ve středu zálohy a inkasujeme branku na 3:2 v posledních vteřinách zápasu.Hned po rozehrání rozhodčí ukončil zápas.

hodnocení hráčů +/- ,bodování 10 b. nejlepší až po 0 b. tragédie.

10 b. Martínek Tomáš  B. - v bráně si vedl velmi dobře,několikrát včas vyběhl a předvedl několik pěkných zákroků.

9 b. Krejčí Patrik B. - též byl oporou týmu a i on předvedl v bráně dobrý výkon.

8 b. Pivnička Jakub O.SZ.- v obraně makal poctivě,v záloze si vytvořil šanci na gól,vsítil pěkný gól z přímého kopu.

6 b. Havelec Václav LO.LZ- v záloze příjemně překvapil,podržel několikrát míč a snažil se přihrávat.Bohužel mu chybí rychlost.

6 b. Zídek Petr PO.PZ. - bojovník,odehrál si své , ale nic navíc neukázal.

5 b. Pivnička Aleš PO.PZ. - v záloze to bylo dobrý , v obraně už to bylo horší. Špatné obsazování hráčů zavinilo několikrát přečíslení soupeře.

4 b. Makovec Josef LO.- Špatné obsazování hráčů zavinilo několikrát přečíslení soupeře.A můžu mu to říkat celý zápas a je to marný.

4 b. Švarc Patrik PZ.Ú. - nulové napadání soupeře,nepřesné přihrávky a bojácnost . Jediný plus ,že se snažil přihrávat.

4 b. Zimanzl Maxim LZ.Ú. - vstřelil pěkný gól,ale nic víc už neukázal.Kličky se mu nedařily a přihrát jsem ho snad ani neviděl.

3 b. Koudelka Ondřej . SZ.SO. - zápas se mu vůbec nepovedl.Špatné zpracování,kličky do hráčů,pořádně nepřihrál.V obraně nechával hráče za zády. Jediný plus ,že je to bojovník a spoustu míčů vybojoval(škoda ,že je hned ztratí ).

U posledních tří hráčů je bodování nižší ,protože tito hráči umí mnohem víc ,ale z různých důvodů to tento zápas nepředvedli.

Zídek 50"Havelec 50",Švarc 50",Pivnička J. 60",Zimanzl 60",Koudelka 60",Makovec 40",Pivnička A. 50",

--------------------------------------------------

15.10.

Hoštice - Horažďovice 0 : 5 ( 0 : 3 )

Zápas proti týmu z Horažďovic se nám vůbec nepovedl.Po hrubých chybách v obraně jsme inkasovali zbytečně branky.V záloze se vůbec nedařily přihrávky a všechny vybojované míče jsme sami vraceli soupeři nepřesnou přihrávkou. Co se týče útoku, tak pár šancí se vytvořilo ,ale vázla finální koncovka.Ke konci zápasu jsme si vytvořili tlak ,ale bohužel z toho byly jen dvě nastřelené tyče.

brána-Krejčí 60"

Zídek 52"Slamka 60",Švarc 41",Pivnička J. 53",Zimanzl 48",Pašavová 21",Koudelka 60",Makovec 27",Pivnička A. 25",Martínek T. 33"

-----------------------------------------------

8.10.

Hoštice - Svéradice 3 : 0 ( 1 : 0 )

Čekal nás zápas proti týmu ,který je na konci tabulky . Podle výsledků je jasné , že to není vůbec špatný tým a to se potvrdilo. Tým ze Svéradic je srovnatelný s týmy Chanovic a Hrádku.Proti těmto týmům je důležité rychle nastřílet několik branek (jako se povedlo v Hrádku) , jinak je to boj do konce zápasu. Bohužel to se nám nepovedlo ( jako v Chanovicích) a soupeř byl velmi nebezpečný a vytvářel si spousty nebezpečných gólových příležitostí. Naštěstí se potvrdila statistika soupeře a to málo vstřelených branek na jejich kontě.Trocha klidu přinesla branka Kuby v závěru prvního poločasu. Bohužel v druhém poločase zase neproměňujeme šance a výsledek 1:0 trvá až do 55 min. To Markét vystřelila ,střela se odráží od hráče a nebo brankové konstrukce přímo na Pepovo břicho,odkud míč putuje do branky soupeře. Na konci zápasu se prosazuje ještě Max a završuje skóre na konečných 3:0.Zápas se nám moc nepovedl , každý hráč měl světlé okamžiky,ale více bylo spíše těch nepřesných.

branky : Zimanzl ,Makovec,Pivnička J.

Zídek 37"Slamka 45",Švarc 45",Pivnička J. 60",Zimanzl 35",Pašavová 23",Koudelka 57",Makovec 30",Pivnička A. 36",Havelec 23",Hrubý 29"

---------------------------------------------

30.9.

Chanovice - Hoštice 2 : 6 ( 1 : 0 )

Nastoupili jsme proti výškově menším hráčům a i věkově mladším. Do zápasu jsme vlítli s vervou, kluci cítili ,že si můžou zastřílet a podle toho to vypadalo.Krajoví záložníci se stahovali na střed hřiště a to i přes neustále opakující se pokyny ,,roztáhněte tu hru".Před brankou soupeře se tvořil chumel a nešlo pořádně kombinovat . Do soupeře jsme bušili ,ale byly z toho jen břevna a hafo střel na brankáře nebo vedle brány.Soupeř hrozil z protiútoků a obraně to očividně dělalo velký problém.Po jednom takovém protiútoku Pepa sundal ve vápně unikajícího hráče a následně byl nařízen pokutový kop,který soupeř proměnil. Po inkasované brance dopadla na naše kopačky nervozita.Soupeř byl naopak aktivnější a přidával na ofenzivních výpadech. Naše obrana byla hodně nevyrovnaná, klukům přeskakoval míč přes nohu , odhad na balón nulový.Kombinace s brankářem byl stresující okamžik pro trenéry , jelikož ten to přihrával zpátky soupeři.Ten naštěstí nevyužil darované míče ke vstřelení gólu.Záložníci to mnohokrát drbali přes tři hráče, namísto rychlé a kolmé přihrávky do běhu našim útočníkům.Jedna taková přihrávka se povedla ,když Páťa poslal do brejku Kubu , který svůj nájezd na branku (nikým neatakován) završil ranou ze dvou metrů přímo do brankáře.V prvním poločase jsme byli viditelně lepším týmem ,ale s nemohoucností vstřelit branku.

Do druhého poločasu nastupuje na stopera Kuba místo často chybujícího Koudyho (Kuba i Koudy hráli v jeden den druhý zápas a bylo to na nich vidět , že nejsou úplně fit).Opět jsme více na míči a určujeme tempo hry .Po obléhání soupeřovy branky jde Roman zahrávat rohový kop , který přesně načechrá na Páťu Š..Ten žebrem dopravuje míč do branky 1:1.Bohužel po hrubce v obraně dostáváme vzápětí další branku. Hra probíhala do 50 minuty pořád stejně a to ,že to záložníci drbou a útočníci neproměňují šance. Pak přichází desetimutovka jak z jiného zápasu. Max v útoku a Páťa Š. na pravé záloze rozjeli kanonádu a soupeři vsítili 5 branek. Na všechny branky si vzájemně i přihráli a byla radost se na tyto kombinace koukat.

Na celkovou pochvalu to opravdu není . Tento zápas odehrál nejlépe Patrik Švarc.

branky : Zimanzl 3 ,Švarc 3

Martínek T. 36"Slamka 52",Švarc 55",Pivnička J. 60",Zimanzl 47",Pašavová 39",Koudelka 50",Makovec 31",Pivnička A. 50"

24.9.

Hrádek - Hoštice 1 : 7 ( 0 : 5 )

Do zápasu jsme nastoupili nejlépe jak jsme mohli.Vytvořili jsme si spoustu šancí na vstřelení gólu. A netrvalo dlouho a několik se jich proměnilo. Do poločasové přestávky jsme soupeře nenechali vystřelit na naší bránu a zápas jsme měli pod kontrolou.

Do druhého poločasu jsme s náskokem pěti branek zamíchali sestavou a nechali hrát kluky na postech co jim nejsou až tak blízké. A musím říct ,že to bylo hodně vidět . Soupeř nás začal přehrávat ve středu zálohy a obrana tvořila chybu za chybou. Rázem z toho bylo několik rychlých útoků soupeře a se štěstím jsme inkasovali pouze jednu branku.V druhé polovině druhého poločasu už hráli všichni zpět na svých zaběhlých pozicích a hra se dostávala do normálu. S přibývajícími minutami jsme přidávali na aktivitě v útoku a vstřelili jsme soupeři ještě dvě branky na konečných 7:1.

Hráči zaslouží pochvalu, a to hlavně za první poločas.

branky :Martínek T., 3, Zimanzl 2 ,Pivnička J. ,Švarc ,

Martínek T. 40"Slamka 50",Švarc 33",Pivnička J. 53",Zimanzl 40",Pašavová 26",Koudelka 56",Havelec 18",Martínek P. 41",Makovec 35",Pivnička A. 28"

19.9.

Hoštice - Dobravice 7 : 0  (4 : 0 )

Do zápasu jsme vlétli nejlépe jak jsme mohli. V 10 minutě už jsme vedli 4:0 a soupeři jsme balón moc nepůjčovali. Do poločasu už žádná branka nepadla ,ale šancí bylo požehnaně.

V druhém poločase bylo těch neproměněných šancí snad ještě více. V tomto zápase to tak nevadilo s ohledem na výsledek zápasu.V nerozhodných zápasech by nás takovéto spálené brankové příležitosti mohli hodně mrzet.

V dnešním zápase hráli všichni velmi dobře a zaslouží pochvalu.Bylo vidět , že to většině fotbalově myslí a že si to umí i přihrát. Kdo hrál dnes nad míru dobře byl Tomáš Martínek, který dal 4 branky a posílal před bránu spoustu centrů a přihrávek.

branky :Martínek T., 4 , Švarc,Zimanzl,Pivnička J.

Martínek T. 42"Slamka 50",Švarc 40",Pivnička J. 57",Zimanzl 44",Pašavová 27",Koudelka 47",Zídek 49",Král 19",Makovec 41"

-------------------------------------------------

11..9. 2017

Sušice B - Hoštice 5 : 2 ( 1 : 0 )

Zápas s týmem Sušice "B" ,nezačal špatně.Dalo by se říci , že jsme měli první poločas více ze hry. Proměnit šance z prvního poločasu , tak by se nám hned lepší dýchalo. Nestalo se tak a soupeř dává pár minut před poločasovou přestávkou lacinou branku z přímého kopu. Hned po přestávce srovnáváme ,ale bohužel soupeř vzápětí přidává další branku. Od této chvíle jsme úplně odpadli.Druhý poločas jsme nehráli vůbec dobře a došla nám síla.

branky: vlastní (připsána Martínek T.),Šmejkal

Martínek T. 28"Slamka 47",Švarc 33",Pivnička J. 52",Zimanzl 38",Pašavová 15",Koudelka 60",Šmejkal 44",Franc 20",Pivnička A.,24"Makovec 25",Martínek P. 33",

3.9.2017

Hoštice - Volyně 2 : 2 ( 2  : 1 ) pen . 4 : 5

V prvním poločase jsme nehráli špatně , škoda některých neproměněných šancí. V druhém poločase to bylo o dost horší. Nejprve neproměněné tutovky , ty proměnit tak by jsme vzali soupeři vítr z plachet a zápas by se vyvíjel úplně jinak. Nestalo se tak a tlak soupeře rostl a rostl. Naše hra soupeři hrála do karet ,všechny vybojovaný míče,jsme přihráli zpět soupeři, všechno se slepě nakopávalo dopředu a ještě do středu. Bohužel v poslední minutě přišla další přihrávka přímo na soupeře,který zaslouženě srovnává na 2:2.Za výkon v druhým poločase jsme si ani nezasloužili vyhrát. V zápase si dobře vedl na postu stopera Kuba Pivnička a ke konci zápasu chytal bravurně Patrik Krejčí.

Stav remízový nás posílá na penalty. Na ty bohužel prohráváme 4:5 ( Volyňský nedali našemu brankáři šanci a vše proměnili. My neproměnili jednu která byla kopnuta tak laxním přístupem , že se mi tomu nechce ani věřit).

branky : Zimanzl 2

penalty : Pivnička J.,Koudelka,Švarc,Zimanzl

Martínek T. 23"Slamka 41",Švarc 27",Pivnička J. 60",Zimanzl 46",Pašavová 19",Koudelka 55",Zídek 38",Král 16",Pivnička A.,37"Makovec 25",Martínek P. 33",