Koudelka 60",Martínek T. 60",Švarc 47",Pašavová 16",Martínek P. 32",Zídek 47",Pivnička A. 46"Slamka 38",Pivnička J. 60",Makovec 28"

Koudelka 60",Martínek T. 60",Švarc 41",Hrubý 41",Šmejkal 60",Zídek 39",Pivnička A. 42"Slamka 46",Pivnička J. 60",Makovec 31"

Volyně - Hoštice 6 : 6 ( 2 : 4 ) výhra na penalty 2:4

branky : Zimanzl 3 , Koudelka 3

penalty : Zimanzl,Martínek,Švarc,Koudelka

sestava

Krejčí 60",Koudelka 60",Martínek T. 46",Švarc 52",Zimanzl 57",Šmejkal 60",Zídek 60",Pašavová 25"Slamka 60"

Tak komentář k tomuto zápasu jsem si měl asi nechat delší čas od odehraného zápasu. Kdyby mi někdo před zápasem řekl ,že povezeme z Volyně 2 body tak řeknu, dobrý by byly . Ale vyhrávat 15 minut před koncem zápasu 2:6 a nechat to srovnat na 6:6 budu ještě dlouho vstřebávat.

Zápas jsme nezačali úplně nejlépe a na začátku jsme hned inkasovali. To že někdo nedokáže uhlídat hráče  Novotného s týmu Volyně mě ani nepřekvapuje ,ten hráč je kvalitně jinde. Ale nemít pohlídaný hráče před bránou je věc druhá . Z této branky jsme se nepoložili a vzápětí odpovídáme dvěma góly. Hra nevypadá vůbec špatně ,teda ani žádný šlágr. Ale soupeři udělujeme lekci z efektivity . Z toho mála, co jsme si vytvořili, nám tam vše padlo. Hlavně na Maxovo branky byla radost koukat. Většině z nich předcházela dobrá rozehra od Koudyho a přihrávka před bránu na Maxe ,který nezmatkoval ,zpracoval míč ,zvedl hlavu , podíval se, kde je brankář a střela. Všechny jeho branky byly jak přes kopírák. Do poločasové přestávky jdeme za stavu 2:4 pro nás.

V druhém poločase přidává dvě branky Koudy . Branky byly ze střel z delší vzdálenosti a minimálně jedna byla podceněna ne úplně jistým brankářem. V polovině druhého poločasu je domluvena pauza na pití. Chvíli po této pauze soupeř rozehrává přímý kop ze vzdálenosti velkého vápna. Zde přichází chvíle domácího rozhodčího. Náš brankář si staví zeď a jejich hráč přijde k balónu a na nic netušícího Patrika vystřelí a dává gól. V mládežnické kategorii by mělo býti umožněno brankáři v poklidu postavit zeď , toto byla prasárna. No nic, domácí rozhodčí a Volyně to už mluví za sebe a nemá cenu to dál rozebírat (krom tohoto činu pískal rozhodčí dobře). Ten výpadek v poslední desetiminutovce z naší strany byl snad stejný jako ve všech zápasech, co jsme s týmem Volyně odehráli v letošní sezóně. Naši borci  ledabyle odkopávali míč a to byl průšvih. Tuto nakopávanou mohli způsobit faktory ,fyzická vyčerpanost, zvýšená aktivita domácího týmu, hnaná fanoušky ,hra pod neustálým tlakem. Klid do kopaček nám nedaly ani laciné branky ,které jsme inkasovali. Ale na vině jsou všichni stejně ,kluci neměli vůbec dopustit, aby soupeř vystřelil. Už se stalo a konec zápasu je 6:6.

Na penalty nastupují v pořadí Zimanzl,Švarc,Martínek T.,Koudelka,Šmejkal

Naši střelci všichni proměňují a David se na penaltu ani nedostal ,jelikož Patrik v bráně jednu penaltu chytil a u jedné mu pomohla branková konstrukce .

Na pochvalu za předvedenou hru dneska vidím dva hráče a to Davida na stoperu a Koudyho na středu zálohy. Pochválit musím i Maxe ,sice ne za hru ,ale za to zakončení u všech jeho gólů. Neskutečně toho v zápase naběhal Peťa Zídek ,který hrál na nejšikovnějšího hráče soupeře ,taky pochvala. Zápas nezastihl v dobrém rozpoložení oba Patriky a zbytek týmu odehrál svůj průměr.

10.5.

Hoštice - Nalžovské Hory  11 : 3 ( 5 : 0 )

branky : Slavíček 2 , Švarc 2 , Zimanzl 2 , Pivnička J. 5

sestava : Krejčí- Pivnička A.,Pivnička J.,Švarc,Zimanzl ,Makovec,Slavíček,Slamka

Odveta s týmem Nalžovských Hor byla opět prověrkou ,jak by to asi bylo příští sezónu. Z různých důvodů se nedostavili Vanda J.,Němec F.,Švarc L.,Borovič M. a proto nastupujeme bez hráče na střídání. Od samotného začátku je vidět,že soupeř se bude spíše bránit. V prvním poločase to byla z naší strany přehlídka pěkných akcí. Bohužel některé z nich zastavila branková konstrukce a u většiny nepřesnost v zakončení. Ale i přesto ,že jsme toho spoustu neproměnili, tak do soupeřovo sítě napadalo dost branek. V druhém poločase nám zatápěl snad jediný kvalitní hráč soupeře a po brejkách nám nasázel tři branky. Kluci hráli dobře ,nejvíc aktivní byl Kuba na středu zálohy.

-------------------------------------------------------------------

5.5.

Svéradice - Hoštice 2 : 10 ( 0 : 4 )

branky : Švarc 1, Zimanzl 1 ,Havelec 1,Martínek T. 2,Pivnička J. 2, Koudelka 3

sestava

b-Krejčí 60"

1 - Koudelka 60",Martínek T. 30",Pivnička J. 60",Pivnička A. 30",Makovec 30",Švarc 30",Zimanzl 30"

2 -Šmejkal 30",Zídek 30",Havelec 30",Pašavová 30",Martínek P. 30",Koudelka,Pivnička J.

Na poslední zápas v základní části  s týmem Svéradic chceme jet s kompletní sestavou a hrát na 2 formace. Z různých důvodů se omluvili Rosťa a Roman.

Nejlépe fyzicky jsou na tom Kuba a Koudy a proto nastoupili do obou formací.

První formace s Kubou na stoperu hrála více ofenzivně a všechny čtyři branky v prvním poločasu dala tato formace.  Nutno podotknout ,že měli i více problémů v obraně a soupeř hrozil s rychlým protiútokem . Druhá formace s Davidem na stoperu a s Kubou v útoku se do poločasu brankově neprosadila. Co se defenzívy  týče ,tak soupeři nic nedovolili.

Zápas máme pod kontrolou a jediné, co jsem o přestávce vytýkal, byli neproměněné šance.

Hned na začátku druhého poločasu po nedorozumění v obraně soupeř snižuje na 1:4. Nijak jak nás to nerozhodilo a postupně přidáváme branky a skóre se navyšuje. První formace vstřelila během celého zápasu šest branek a dvě dostala. Druhá formace si připsala čtyři branky ,z toho tři v samotném závěru , kdy už hrál soupeř odevzdaně. Tato formace neinkasovala žádnou branku a to hlavně zásluhou dobře pozičně předvedenou hrou Davida na stoperu.

Všichni naši hráči odehráli dobrý zápas a zaslouží pochvalu. Nejvíc se mi líbila hra Davida na stoperu, Koudyho v záloze a v druhém poločasu Kuby v útoku.

------------------------------------------------------------

29.4.

Hoštice - Chanovice  4 : 3 ( 3 : 2 )

branky : Š varc 3, Zimanzl 1

sestava

Krejčí 60"- Koudelka 18",Martínek T. 38",Pivnička J. 60",Pivnička A. 53",Makovec 32",Slamka 50",Švarc 56",Pašavová 24",Martínek P. 38",Zimanzl 51"

O týmu z Chanovic víme , že má mladé kvalitní družsto i když to podle umístění v tabulce nevypadá. Do zápasu jdeme s tím ,že jim musíme dát co nejdřív nějaký gól a že je to položí. Bohužel jsme to my, kdo první loví míč ze sítě. Na hře je zřejmé ,že my se budeme tlačit do vápna soupeře a soupeř bude hrát na brejky. Po pěkné akci v 8 min. srovnává Páťa Š. na 1:1. Brance předcházela povedená souhra, kdy Aleš přihrál Kubovi a ten z první Páťovi. Hra pokračuje ve stejném tempu, my tlačíme a neproměňujeme šance a Kuba v zadu hasí brejky. V 17 min. vybojuje míč na pravé záloze Max a po úniku skóruje 2:1. Další branku přidáváme ve 23 min. ,po důrazu Maxe před bránou soupeř pod tlakem odkopává přímo na nohu Páti Š. 3:1. Bohužel v zápětí přichází další brejk a stav je 3:2.

O poločase někteří dostávají sprďana za předvedenou hru . Jeden z mála, kdo dostal pochvalu byl Páťa Š. ,který poprvé hrál na postu středního záložníka a nevedl si vůbec špatně.

Do druhého poločasu nastupuje s tím ,že se uráčí dorazit na zápas i mistr Koudy . Ve 42 min se tak stalo a Koudy nastupuje na místo již vysíleného Páti Š. .Bohužel v té samé minutě soupeř srovnává na 3:3. V záloze je znát čerstvý Koudy , který dodal záloze zvýšený pohyb ,ale bohužel bez efektu. O míč buď přišel a nebo překopl bránu.Soupeř naštěstí neproměnuje tři po sobě jdoucí brejky. Probíhá závěrečná změna, kdy Koudy jde na stopera a Kuba místo něj do středu zálohy , s tím ,že Kuba je schopnej rozehrát hru a přihrát a ne to pořád drbat jako Koudy. Na krajích zálohy operují Max a Aleš , v obraně Roman a Peťa a v útoku Páťa .Na všech je vidět ,že nechtějí jen remízu. Hlavně na Kubovi je vidět a slyšet ,že to chce vyhrát . Po okupování a obstřelování soupeřovy branky přichází přihrávka od Kuby na Páťu ,který v 58 min. upravuje na konečných 4:3 .

V zápase byly vidět pěkné akce ,ale i strašná nepřesnost. Proměnit ty šance tak soupeř odjíždí s pěkným nášupem. Pochvala pro trenéra za závěrečné prohození Koudyho s Kubou :-) .

sestava

Koudelka 60!, Martínek T.60"- Hrubý 42",Zídek 43",Pivnička J. 60,Pivnička A. 34",Makovec 24",Slamka 44",Švarc 47",Pašavová 23",Martínek P. 43"

Do zápasu jsme vstoupili nejlépe jak jsme mohli. Hned v první minutě se prosadil Rosťa. V 7 min. po nedůrazu na levé obraně soupeř srovnal na 1:1. Kluci se z toho nepoložili a v zápětí zvyšuje Tomáš M. na 2:1. Zbytek prvního poločasu bylo jak na houpačce. Nevyužité brankové příležitosti na naší straně a brejkové výpady soupeře. Nutno podotknout ,že k těmto brejkům docházelo hlavně díky úplně fyzickému odpadnutí celé naší zálohy (Peťa Z.,Aleš,Tomáš M.). Pravá obrana(Roman,Peťa M.) měla velké problémy s dobře hrajícím útočníkem soupeře.Doposud na stoperu jistý Kuba , si nebyl až tak jistý a vše hasil až svou rychlostí.

O přestávce po domluvě se zraněným Tomášem M. ,který měl zranění prstu ze zápasu žáků (druhý den se ukázalo ,že je to zlomenina posledního článku) děláme změny . Koudy jde do středu zálohy a Tom za něj do brány ( s tím ,že v bráně toho na něj moc nepůjde).

Druhý poločas vypadal úplně jinak než ten první. Koudy na středu zálohy sloužil jako válec a rozražeč a moc toho přes něj neprošlo , co už prošlo tak už opět s jistotou hrající Kuba zlikvidoval.Na naší bránu šel v druhém poločase pouze jeden protiútok a ten včasným vyběhnutím Tom zneškodnil. V druhém poločase na krajích zálohy hráli dobře (Rosťa,Peťa Z. a Aleš).Peťa zvyšuje v 33 min na 3:1 (tady bych podotknul , že této brance předcházel faul z naší strany). Ve 44 min. přidává branku celý zápas dobře hrající Rosťa. Soupeře k ničemu nepouštíme a držíme ho pod neustálým tlakem. Z tlaku přichází nejhezčí branka zápasu ,kdy Páťa Š, kombinuje na jeden dotek s Peťou Z. a v 55 min upravuje na konečných 5:1 Páťa Š.. Za druhý poločas pochvala pro všechny. Dobrý zápas odehrál zápas od zápasu lepšící se Rosťa. Nejaktivnější a nejlepší v tomto zápase byl Páťa Š.,říkal si o míč,přihrával,kličkoval,hlavičkoval při rohu (většina by se uhla),fyzicky neúnavnej ( z levého obránce si udělal výlet napříč celým hřištěm a centroval z pozice právého založníka a ještě se stačil vrátit na svůj post). Jojo Páťo jen chtít :-).

-----------------------------------------------------------

14.4.

Zápas v Doubravici

Doubravice - Hoštice/Katovic  0 : 13 (0 : 5 )

Od prvních minut bylo jasné , že budeme na hřišti ti co určují hru.Po celý zápas jsme byli lepším týmem , prakticky jsme soupeře k ničemu nepustili. Skóre mohlo býti ještě vyšší , jen proměnit ty šance . Za zápas pochvala pro všechny.

branky: Martínek T. 3, Švarc 3, Slamka 2, Hrubý 2 , Koudelka 1, Zídek 2

sestava

Krejčí 60"- Šmejkal 49",Hrubý 35",Havelec 25",Zídek 33",Koudelka,50"Martínek T. 46",Pivnička J. 51",Pivnička A. 31",Makovec 26",Slamka 35",Švarc 39"

---------------------------------------------------------

7.4.

Turnaj v Mrákově

sestava Krejčí-Martínek T, Pivnička A, Pivnička J., Koudelka , Švarc, Makovec,Zídek,Hrubý, Havelec

branky:Švarc 1,Koudelka 1,Pivnička A.1,Pivnička J.3

--------------------------------------------------------------

4.4.

přátelský zápas s týmem Nalžovské Hory

Hoštice - Nalžovky 5:2 (4:1)

Soupeř vystřelil na naší bránu pouze dvakrát v obou případech ze standartní situace (přímé kopy). Zápas jsme měli pod kontrolou. Škoda ,že jsme nepřidali více branek.

sestava:Krejčí,Švarc P.,Makovec,Slamka,Pivnička A., Pivnička J., Vanda, Borovič M.,Švarc L..Slavíček J.

zápasy

-výhra s týmem Vodňan 2:0 (branky Zimanzl a Koudelka)

-prohra s týmem Čestic 0:1 (branku jsme inkasovali v poslední vteřině zápasu)

-výhra s týmem Sousedovic 1:0 ( branka Zimanzl)

-remíza s týmem Volenic 0:0

-Prohra s týmem Strakonic 0:2

Umístění na 6 místě z 12 týmů.

-----------------------------------

7.12.

Halový přátelský zápas

Volenice - Hoštice         9 : 7     (po 90 min. hry)

branky : Pivnička J. 2 , Pivnička A.,Martínek T.,Švarc,Koudelka,Pašavová

sestava:

brána - Krejčí,Martínek T.

hra-Koudelka,Slamka,Švarc,Pivnička J.,Pivnička A.,Martínek P.,Martínek T.,Makovec,Pašavová

------------------------------------------------

16.11.

Přátelský zápas

Junior Strakonice - Hoštice 1 : 5

branky:Martínek T.,Pivnička A.,Havelec,Švarc,Pivnička J.

sestava

brána-Krejčí

Zídek ,Slamka ,Švarc,Pivnička A.,Martínek T.,Koudelka ,Pivnička J. Havelec,Franc,

Horažďovice - Hoštice 0 : 5 ( 0 : 4 )

Před tímto zápasem jsme  klukům jasně řekli ,že na tom hřišti nechají všechno.Že budou jezdit ,hrát tvrdě do těla a makat,že se nemají na co šetřit ,když je to poslední zápas.O osobních antipatiích na trenéra soupeře jsem klukům ani neříkal :-).Hned od začátku bylo vidět ,že kluci také chtějí vrátit soupeři porážku z domácího zápasu.Myslím si ,že soupeř nám pomohl s takto postaveným hřištěm,jelikož všichni naši hráči nastupují pravidelně za starší žáky a jsou zvyklí na větší prostor.Od začátku až do konce bylo vidno ,že my chceme vyhrát. Škoda neproměněných tutovek v druhém poločase.Soupeř krom pár propagačních střel ani neohrozil naší bránu.Za tento výkon, co dnes všichni předvedli na hřišti, jsem strašně rád a pyšný.Velké díky všem a pochvala. Super mládeži !!!

branky: Švarc 2,,Pivnička J. 2,, Pivnička A. 1

sestava + čas na hřišti

brána-Krejčí 30",Martínek T. 30"

Zídek 36"Slamka 36",Švarc 39",,Zimanzl 39",,,Pivnička A. 35",,Martínek P. 30",Makovec 25",Martínek T. 15",Pašavová 14",Šmejkal 48",Koudelka 49",Pivnička J. 54

------------------------------------------------------------------------------

Hoštice - Sušice 1 : 2 ( 0 : 1 )

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře.Hned v první minutě po špatné rozehrávce brankáře inkasujeme branku. V prvním poločase se hrálo nahoru a dolů ,hra měla náboj a spád.Vytvořili jsme si několik šancí na vstřelení gólu ,ale bohužel jsme tutovky neproměňovali.V obraně jsme měli práce dost a někdy se štěstím další branku do poločasu nedostáváme.O přestávce hráčům radíme, aby vzadu toho moc nevymýšleli a rychleji posílali míč dopředu.A v útoku aby konečně proměňovali ty šance na gól.

Do druhého poločasu nastupuje do brány Tomáš. I v druhém poločase je k vidění spoustu šancí na obou stranách.Nás drží nad vodou Tomáš a v útoku nám chybí vždy jen malinko, aby se vstřelila branka.Vytváříme si větší tlak a branka je na spadnutí.Bohužel přichází chyba v obraně a soupeř trestá na 0:2. Kluci to nevzdávají a po zbytek zápasu jsme lepším týmem.V poslední minutě ještě snižujeme na 1:2.Soupeře držíme pod stálým tlakem ,ale i delší nastavení nám nestačilo na srovnání skóre. I přes to ,že jsme tento zápas prohráli si všichni zaslouží za předvedenou hru pochvalu.Nejvíce se mi v zápase líbily finální přihrávky Patrika Š, obranná hra Pepy.

branky: Zídek

Zídek 44"Slamka 52",Švarc 40",Pivnička J. 60",Zimanzl 42",",Makovec 36",Pivnička A. 45",,Martínek T. 22",Pašavová 31",Martínek P. 48"

21.10.

Volyně - Hoštice 3 :  2 ( 1 : 1 )

Do zápasu jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli , hned ve 3 minutě byl poslán do brejku Max ,který nás poslal do vedení 1:0. No a to bylo asi co se útočné hry týče vše. Střed zálohy to byla dnes tragédie.Špatné zpracování míče,nulové přihrávky . Střed obrany nebyl zahrán špatně , ale na krajích obrany to skřípalo. Soupeř byl nebezpečnější a několikrát nás zachránili brankáři včasným vyběhnutím proti soupeři. V 57 minutě srovnával Kuba z přímého kopu na 2:2. Už to vypadalo ,že si zopakujeme penalty jak v prvním zápase s tímto soupeřem,ale opět špatné zpracování ve středu zálohy a inkasujeme branku na 3:2 v posledních vteřinách zápasu.Hned po rozehrání rozhodčí ukončil zápas.

hodnocení hráčů +/- ,bodování 10 b. nejlepší až po 0 b. tragédie.

10 b. Martínek Tomáš  B. - v bráně si vedl velmi dobře,několikrát včas vyběhl a předvedl několik pěkných zákroků.

9 b. Krejčí Patrik B. - též byl oporou týmu a i on předvedl v bráně dobrý výkon.

8 b. Pivnička Jakub O.SZ.- v obraně makal poctivě,v záloze si vytvořil šanci na gól,vsítil pěkný gól z přímého kopu.

6 b. Havelec Václav LO.LZ- v záloze příjemně překvapil,podržel několikrát míč a snažil se přihrávat.Bohužel mu chybí rychlost.

6 b. Zídek Petr PO.PZ. - bojovník,odehrál si své , ale nic navíc neukázal.

5 b. Pivnička Aleš PO.PZ. - v záloze to bylo dobrý , v obraně už to bylo horší. Špatné obsazování hráčů zavinilo několikrát přečíslení soupeře.

4 b. Makovec Josef LO.- Špatné obsazování hráčů zavinilo několikrát přečíslení soupeře.A můžu mu to říkat celý zápas a je to marný.

4 b. Švarc Patrik PZ.Ú. - nulové napadání soupeře,nepřesné přihrávky a bojácnost . Jediný plus ,že se snažil přihrávat.

4 b. Zimanzl Maxim LZ.Ú. - vstřelil pěkný gól,ale nic víc už neukázal.Kličky se mu nedařily a přihrát jsem ho snad ani neviděl.

3 b. Koudelka Ondřej . SZ.SO. - zápas se mu vůbec nepovedl.Špatné zpracování,kličky do hráčů,pořádně nepřihrál.V obraně nechával hráče za zády. Jediný plus ,že je to bojovník a spoustu míčů vybojoval(škoda ,že je hned ztratí ).

U posledních tří hráčů je bodování nižší ,protože tito hráči umí mnohem víc ,ale z různých důvodů to tento zápas nepředvedli.

Zídek 50"Havelec 50",Švarc 50",Pivnička J. 60",Zimanzl 60",Koudelka 60",Makovec 40",Pivnička A. 50",

--------------------------------------------------

15.10.

Hoštice - Horažďovice 0 : 5 ( 0 : 3 )

Zápas proti týmu z Horažďovic se nám vůbec nepovedl.Po hrubých chybách v obraně jsme inkasovali zbytečně branky.V záloze se vůbec nedařily přihrávky a všechny vybojované míče jsme sami vraceli soupeři nepřesnou přihrávkou. Co se týče útoku, tak pár šancí se vytvořilo ,ale vázla finální koncovka.Ke konci zápasu jsme si vytvořili tlak ,ale bohužel z toho byly jen dvě nastřelené tyče.

brána-Krejčí 60"

Zídek 52"Slamka 60",Švarc 41",Pivnička J. 53",Zimanzl 48",Pašavová 21",Koudelka 60",Makovec 27",Pivnička A. 25",Martínek T. 33"

-----------------------------------------------

8.10.

Hoštice - Svéradice 3 : 0 ( 1 : 0 )

Čekal nás zápas proti týmu ,který je na konci tabulky . Podle výsledků je jasné , že to není vůbec špatný tým a to se potvrdilo. Tým ze Svéradic je srovnatelný s týmy Chanovic a Hrádku.Proti těmto týmům je důležité rychle nastřílet několik branek (jako se povedlo v Hrádku) , jinak je to boj do konce zápasu. Bohužel to se nám nepovedlo ( jako v Chanovicích) a soupeř byl velmi nebezpečný a vytvářel si spousty nebezpečných gólových příležitostí. Naštěstí se potvrdila statistika soupeře a to málo vstřelených branek na jejich kontě.Trocha klidu přinesla branka Kuby v závěru prvního poločasu. Bohužel v druhém poločase zase neproměňujeme šance a výsledek 1:0 trvá až do 55 min. To Markét vystřelila ,střela se odráží od hráče a nebo brankové konstrukce přímo na Pepovo břicho,odkud míč putuje do branky soupeře. Na konci zápasu se prosazuje ještě Max a završuje skóre na konečných 3:0.Zápas se nám moc nepovedl , každý hráč měl světlé okamžiky,ale více bylo spíše těch nepřesných.

branky : Zimanzl ,Makovec,Pivnička J.

Zídek 37"Slamka 45",Švarc 45",Pivnička J. 60",Zimanzl 35",Pašavová 23",Koudelka 57",Makovec 30",Pivnička A. 36",Havelec 23",Hrubý 29"

---------------------------------------------

30.9.

Chanovice - Hoštice 2 : 6 ( 1 : 0 )

Nastoupili jsme proti výškově menším hráčům a i věkově mladším. Do zápasu jsme vlítli s vervou, kluci cítili ,že si můžou zastřílet a podle toho to vypadalo.Krajoví záložníci se stahovali na střed hřiště a to i přes neustále opakující se pokyny ,,roztáhněte tu hru".Před brankou soupeře se tvořil chumel a nešlo pořádně kombinovat . Do soupeře jsme bušili ,ale byly z toho jen břevna a hafo střel na brankáře nebo vedle brány.Soupeř hrozil z protiútoků a obraně to očividně dělalo velký problém.Po jednom takovém protiútoku Pepa sundal ve vápně unikajícího hráče a následně byl nařízen pokutový kop,který soupeř proměnil. Po inkasované brance dopadla na naše kopačky nervozita.Soupeř byl naopak aktivnější a přidával na ofenzivních výpadech. Naše obrana byla hodně nevyrovnaná, klukům přeskakoval míč přes nohu , odhad na balón nulový.Kombinace s brankářem byl stresující okamžik pro trenéry , jelikož ten to přihrával zpátky soupeři.Ten naštěstí nevyužil darované míče ke vstřelení gólu.Záložníci to mnohokrát drbali přes tři hráče, namísto rychlé a kolmé přihrávky do běhu našim útočníkům.Jedna taková přihrávka se povedla ,když Páťa poslal do brejku Kubu , který svůj nájezd na branku (nikým neatakován) završil ranou ze dvou metrů přímo do brankáře.V prvním poločase jsme byli viditelně lepším týmem ,ale s nemohoucností vstřelit branku.

Do druhého poločasu nastupuje na stopera Kuba místo často chybujícího Koudyho (Kuba i Koudy hráli v jeden den druhý zápas a bylo to na nich vidět , že nejsou úplně fit).Opět jsme více na míči a určujeme tempo hry .Po obléhání soupeřovy branky jde Roman zahrávat rohový kop , který přesně načechrá na Páťu Š..Ten žebrem dopravuje míč do branky 1:1.Bohužel po hrubce v obraně dostáváme vzápětí další branku. Hra probíhala do 50 minuty pořád stejně a to ,že to záložníci drbou a útočníci neproměňují šance. Pak přichází desetimutovka jak z jiného zápasu. Max v útoku a Páťa Š. na pravé záloze rozjeli kanonádu a soupeři vsítili 5 branek. Na všechny branky si vzájemně i přihráli a byla radost se na tyto kombinace koukat.

Na celkovou pochvalu to opravdu není . Tento zápas odehrál nejlépe Patrik Švarc.

branky : Zimanzl 3 ,Švarc 3

Martínek T. 36"Slamka 52",Švarc 55",Pivnička J. 60",Zimanzl 47",Pašavová 39",Koudelka 50",Makovec 31",Pivnička A. 50"

24.9.

Hrádek - Hoštice 1 : 7 ( 0 : 5 )

Do zápasu jsme nastoupili nejlépe jak jsme mohli.Vytvořili jsme si spoustu šancí na vstřelení gólu. A netrvalo dlouho a několik se jich proměnilo. Do poločasové přestávky jsme soupeře nenechali vystřelit na naší bránu a zápas jsme měli pod kontrolou.

Do druhého poločasu jsme s náskokem pěti branek zamíchali sestavou a nechali hrát kluky na postech co jim nejsou až tak blízké. A musím říct ,že to bylo hodně vidět . Soupeř nás začal přehrávat ve středu zálohy a obrana tvořila chybu za chybou. Rázem z toho bylo několik rychlých útoků soupeře a se štěstím jsme inkasovali pouze jednu branku.V druhé polovině druhého poločasu už hráli všichni zpět na svých zaběhlých pozicích a hra se dostávala do normálu. S přibývajícími minutami jsme přidávali na aktivitě v útoku a vstřelili jsme soupeři ještě dvě branky na konečných 7:1.

Hráči zaslouží pochvalu, a to hlavně za první poločas.

branky :Martínek T., 3, Zimanzl 2 ,Pivnička J. ,Švarc ,

Martínek T. 40"Slamka 50",Švarc 33",Pivnička J. 53",Zimanzl 40",Pašavová 26",Koudelka 56",Havelec 18",Martínek P. 41",Makovec 35",Pivnička A. 28"

19.9.

Hoštice - Dobravice 7 : 0  (4 : 0 )

Do zápasu jsme vlétli nejlépe jak jsme mohli. V 10 minutě už jsme vedli 4:0 a soupeři jsme balón moc nepůjčovali. Do poločasu už žádná branka nepadla ,ale šancí bylo požehnaně.

V druhém poločase bylo těch neproměněných šancí snad ještě více. V tomto zápase to tak nevadilo s ohledem na výsledek zápasu.V nerozhodných zápasech by nás takovéto spálené brankové příležitosti mohli hodně mrzet.

V dnešním zápase hráli všichni velmi dobře a zaslouží pochvalu.Bylo vidět , že to většině fotbalově myslí a že si to umí i přihrát. Kdo hrál dnes nad míru dobře byl Tomáš Martínek, který dal 4 branky a posílal před bránu spoustu centrů a přihrávek.

branky :Martínek T., 4 , Švarc,Zimanzl,Pivnička J.

Martínek T. 42"Slamka 50",Švarc 40",Pivnička J. 57",Zimanzl 44",Pašavová 27",Koudelka 47",Zídek 49",Král 19",Makovec 41"

11..9. 2017

Sušice B - Hoštice 5 : 2 ( 1 : 0 )

Zápas s týmem Sušice "B" ,nezačal špatně.Dalo by se říci , že jsme měli první poločas více ze hry. Proměnit šance z prvního poločasu , tak by se nám hned lepší dýchalo. Nestalo se tak a soupeř dává pár minut před poločasovou přestávkou lacinou branku z přímého kopu. Hned po přestávce srovnáváme ,ale bohužel soupeř vzápětí přidává další branku. Od této chvíle jsme úplně odpadli.Druhý poločas jsme nehráli vůbec dobře a došla nám síla.

branky: vlastní (připsána Martínek T.),Šmejkal

Martínek T. 28"Slamka 47",Švarc 33",Pivnička J. 52",Zimanzl 38",Pašavová 15",Koudelka 60",Šmejkal 44",Franc 20",Pivnička A.,24"Makovec 25",Martínek P. 33",

3.9.2017

Hoštice - Volyně 2 : 2 ( 2  : 1 ) pen . 4 : 5

V prvním poločase jsme nehráli špatně , škoda některých neproměněných šancí. V druhém poločase to bylo o dost horší. Nejprve neproměněné tutovky , ty proměnit tak by jsme vzali soupeři vítr z plachet a zápas by se vyvíjel úplně jinak. Nestalo se tak a tlak soupeře rostl a rostl. Naše hra soupeři hrála do karet ,všechny vybojovaný míče,jsme přihráli zpět soupeři, všechno se slepě nakopávalo dopředu a ještě do středu. Bohužel v poslední minutě přišla další přihrávka přímo na soupeře,který zaslouženě srovnává na 2:2.Za výkon v druhým poločase jsme si ani nezasloužili vyhrát. V zápase si dobře vedl na postu stopera Kuba Pivnička a ke konci zápasu chytal bravurně Patrik Krejčí.

Stav remízový nás posílá na penalty. Na ty bohužel prohráváme 4:5 ( Volyňský nedali našemu brankáři šanci a vše proměnili. My neproměnili jednu která byla kopnuta tak laxním přístupem , že se mi tomu nechce ani věřit).

branky : Zimanzl 2

penalty : Pivnička J.,Koudelka,Švarc,Zimanzl

Martínek T. 23"Slamka 41",Švarc 27",Pivnička J. 60",Zimanzl 46",Pašavová 19",Koudelka 55",Zídek 38",Král 16",Pivnička A.,37"Makovec 25",Martínek P. 33",