• English
  • Deutsch

Obsah

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Lom   2:0 (1:0)

Do utkání s Lomem jsme šli se všemi hráči, které máme k dispozici. Skórovali jsme tradičně na začátku, jinak hra byla vyrovnaná. Hosté byli místy kombinačně lepší, ale Vlka v naší bráně nepřekonali. Výsledek jsme potvrdili druhou brankou po nedorozumění hostujícího brankáře se svým spoluhráčem. Utkání se hrálo ve svižném tempu a pochvalu tentokrát zaslouží i trio arbitrů.

TJ Sokol Bavorov - TJ Sokol Střelské Hoštice   0:2 (0:2)

Utkání před malou návštěvou se pro nás vyvíjelo od samého začátku příznivě. Ve čtvrté minutě se po úniku prosadil Ríša Náhlík a ve 29. minutě zvýšil na 2:0 po sérii rohů hlavou Boukal. V první půli jsme byli lepší a ta druhá přinesla neurovnaný fotbal z obou stran. Domácí neproměnili penaltu, takže jsme si po dlouhé době odvezli z Bavorova tři body.

TJ Otavan Štěkeň - TJ Sokol Střelské Hoštice   2:0 (2:0)

Do utkání ve Štěkni jsme vstoupili aktivně a přitlačili soupeře k jeho brance. Z řady brankových příležitostí jsme ovšem nic nevytěžili. Naopak domácí z vysokých míčů centrovaných do našeho vápna během 5-ti minut dvakrát skórovali. Druhý poločas se změnil v dobývání domácí brány , ale žádnou z vypracovaných příležitostí jsme úspěšně nezakončili.

Domácí v závěru utkání několikrát zaútočili do naší otevřené obrany a nechybělo mnoho, aby svůj střelecký účet ještě navýšili. Střetnutí se nám vyloženě nepovedlo, ale i taková se hrají.

TJ Sokol Střelské Hoštice - SK CivaTrans Rovná   5:0 (3:0)

Problémy se sestavou a účastí na trenincích pokračuji i v nové sezoně. Ze soupeře jsme měli před utkáním patřičný respekt, vždyť do Civy přišlo několik nových hráčů. My jsme posílili o Ševčíka, který přišel ze zahraničí a Náhlíka, který přišel ze Sousedovic.Oba hráči budou určitě platnými posilami.Samotné utkání začalo vyrovnanou partií.Druhá polovina první půle vyzněla jasně pro nás a utkání jsme rozhodli po pěkných akcích do otevřené obrany soupeře.Druhá půle spadla do průměru a v konci utkání přidal dvě branky střídající Červený.Po delší odmlce zaviněné zraněním nastoupil ke konci zápasu Borovič. Z různých důvodů chyběli: Podloucký,Paroubek,Šůs.Pochvalu zaslouží celé mužstvo.