• Deutsch

Obsah

3. 11. 2018

FK Junior Strakonice - TJ Sokol Střelské Hoštice 4:1 (2:1)

V úvodu jsme proti zkušenému a kvalitnímu mužstvu zahodili dvě brankové příležitosti, naproti tomu soupeř svou druhou příležitost využil a ujal se vedení. Vyrovnání přišlo po pěkně sehrané kombinační akci, na jejímž konci stál Rejšek. Důležitý okamžik se odehrál v poslední minutě prvního poločasu, kdy se střela domácího útočníka odrazila od břevna do země a zpět do hřiště. Jediný pomezní rozhodčí ji viděl v bráně, a tak jsme prohrávali. Po změně stran jsme se dopustili několika chyb, které zkušený soupeř využil. Jeho vítězství bylo zasloužené.

- článek JČTEĎ

27. 10. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Radošovice 4:2 (0:0)

Utkání s Radošovicemi jsme opět odehráli bez několika opor a na hřišti to bylo znát. V prvním poločase jsme sice měli převahu, ale bez gólového efektu. Po změně stran nás nejprve dostal do vedení Heřman, ale hosté během osmi minut vývoj zápasu otočili. Nakonec rozhodla poslední čtvrthodina utkání, kdy jsme vstřelili tři branky a zaslouženě vyhráli.

20. 10. 2018

TJ Sokol Malenice - TJ Sokol Střelské Hoštice 2:1 (1:0)

Sestavu jsme skládali jen s obtížemi, nakonec jsme utkání odehráli jen s jedenácti hráči. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a obě mužstva si vytvořila po dvou brankových příležitostech, z nichž domácí na rozdíl od nás jednu proměnili. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme si územní převahu , kterou korunoval krásným gólem hlavou Červený. Remízové utkání tak nakonec rozhodli maleničtí ve svůj prospěch ze zcela zbytečné penalty. Za předvedený výkon bychom si bodovat zasloužili.

13. 10: 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Balvani Strakonice 2:2 (0:0)

Udržovali jsme si neustálou herní převahu, ale vypracované brankové příležitosti jsme trestuhodně zahazovali. Soupeř se ujal vedení po změně stran střelou z přímého kopu. Našim hráčům se podařilo výsledek otočit, když se trefil Rejšek a Heřman. Hosté vzápětí vyrovnali. Náš závěrečný tlak vyústil v brankové příležitosti, které jsme opět nepochopitelně neproměňovali. Čím více hráči chtěli, tím více to nešlo. Nakonec se mohl radovat soupeř, který v poslední minutě nastřelil tyč.

6. 10. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Sokol Doubravice 3:2 (1:2)

Začali jsme aktivně a během deseti minut jsme se dostali do třech velmi slibných situací, ale opět se ukázala naše žalostná koncovka. Hosté nás poté potrestali krásnou střelou Kuchty ze 30 metrů a po chybě brankáře jsme prohrávali už 0:2. Ve 34. minutě přišel na hřiště Rejšek, který oživil hru a těsně před koncem poločasu se mu podařilo snížit na 1:2. Do druhé půlky jsme opět vstoupili aktivně, hned z rozehrávky se ocitl Květoň sám na malém vápně, jenže netrefil. V 52. minutě se Šefčík dostal k odraženému balonu a nechytatelně trefil na 2:2. Za pět minut byl ve vápně faulován Rejšek a Šefčík z penalty dal na 3:2. Po gólu jsme polevili, hra se vyrovnala a hosté se dostali do tlaku, dokonce se jim podařilo skórovat, předtím však byl odpískán faul. V nervózním konci byl po druhé žluté vyloučen Borovič, ale výhru se nakonec povedlo udržet.

29. 9. 2018

TJ Otavan Štěkeň - TJ Sokol Střelské Hoštice 2:3 (1:1)

Sestavu jsme dávali dohromady jen s obtížemi. To se projevilo i na hřišti, kdy domácí měli více času míč na svých kopačkách, ale k zakončování se moc nedostávali. Přesto šli do vedení po našem španém pokrytí  pravé strany hřiště. Naštěstí hned z rozehrávky vyrovnal Šefčík. Po změně stran nás do vedení dostal Heřman, jehož lob oslněný brankář pustil za svá záda. Domácí stačili vyrovnat po naší ztrátě míče ve středu pole. O konečném výsledku rozhodldeset minut před koncem Paroubek, jenž zakončil brejk do otevřené domácí obrany střelou do prázdné brány.

22. 9. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Blatná B 1:2 (0:1)

Blatenská rezerva dorazila pouze s deseti hráči, přesto nám v první půli dělala velké problémy svým pohybem a kombinačním fotbalem. Nám se nedařilo vůbec nic. Do vedení nás dostal Paroubek, který zachytil špatnou přihrávku a skóroval. Po změně stran se naše hra zlepšila, hostům docházely síly a navyšoval se i výsledek. Postupně se trefili Rejšek, Paroubek, Šefčík, Červený a Heřman.

15. 9. 2018

TJ Otavan Poříčí - TJ Sokol Střelské Hoštice 1:2 (0:1)

8. 9. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Sokol Bavorov 1:2 (1:0)

V prvním poločase utkání jsme měli více ze hrya vytvářelisi i brankové příležitosti, které jsme zahazovali včetně penalty těsně před přestávkou. Výjimkou byla střela Heřmana z 20 metrů, která skončila v síti. Po změně stran se změnil i obraz hry, hosté převzali iniciativu a v 65. minutě vyrovnali nevídanou střelou do horního rohu. Tento stav nás neprobudil, a tak jsme inkasovali i podruhé, kdy jsme si střelu z přímého kopu srazili do vlastní brány. Na zvrat jsme neměli herně ani morálně, a tak jsme poprvé v sezoně prohráli.

2. 9. 2018

SK Otava Katovice B - TJ Sokol Střelské Hoštice 1:3 (0:1)

Pootavské derby přineslo kvalitní, rychlý a důrazný fotbal, přesahující úroveň okrsního přeboru. Domácí měli více ze hry, ale my jsme pozorně bránili a snažili se o rychlé protiútoky. Po jednom z nich nás po pohedné kombinaci dostal do vedení Rejšek. Ve druhé půli se Katovičtí snažili o vyrovnání, vytvořili si řadu standardních situací, jenže opět udeřil Rejšek a zvýšil naše vedení. Domácí ještě zdramatizovali průběh utkání brankou Zoubka. Definitivní tečku však udělal Vlk, který dorazil brankářem sraženou střelu do prázdné brány.

25. 8. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Lom 3:1 (1:0)

V prvním poločase měli více ze hry hosté, ale do žádných brankových příležitostí jsme je nepouštěli. My jsme se dostali do vedení po ojedinělé akci, kdy odražený míč uklidil do branky Rejšek. Po změně stran se naše hra zlepšila a přišly i nevyužité brankové příležitosti Vlka a Šefčíka. Definitivně rozhodl dalšími dvěma brankami Rejšek. Lom snížil z penalty. Naše výhra byla zasloužená.

19. 8. 2018

TJ Blata Číčenice - TJ Sokol Střelské Hoštice 0:0 (0:0)

Na hřišti v Číčenicích, které spíše připomínalo kazašskou step, se více bojovalo, než hrál fotbal. Nedařila se nám kombinace a když už jsme se dostali do zakončení, branku jsme netrefili. Domácí pozorně bránili a využili každou příležitost k ohrožení našeho brankáře. Remíza je spravedlivá.

11. 8. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Drahonice 3:1 (0:1)

V úvodní polovině utkání jsme se trápili a s výjimkou nastřeleného břevna jsme si nedokázali vytvořit brankové příležitosti. Naopak soupeř využil hned první rohový kop a hlavou se ujal vedení. Po změně stran, za podpory větru, naši hráči zvýšili aktivitu a vytvořili i potřebný tlak. Aktivní byl především Pavel Rejšek, jehož průniky do vápna zastavila soupeřova obrana jen za cenu nedovolených zákroků. Nařízené penalty s přehledem proměnil Šefčík a otočil vývoj utkání. Výsledku dal konečnou podobu Červený. Na první body v soutěži jsme se dost nadřeli, soupeř ukázal, že se v přeboru neztratí.