Obsah

1B sk.B

9. 11. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - FK IPD service Kestřany 2:1 (1:1)

Do utkání lépe vstoupili hosté a vytvořili si převahu, kterou po zásluze korunovali vedoucí brankou. Po jejím obdržení se začalo více hrát i na polovině hostů. Vyrovnat se podařilo zanedlouho Šefčíkovi, který důsledně sledoval míč v pokutovém území soupeře. Druhý poločas přinesl opět převahu hostů, která většinou končila na hranici našeho pokutového území nebo nepřesným zakončením. Rozhodnutí přinesla 79. minuta, kdy náš brankář Gotvald neuvěřitelným zákrokem zmařil jasnou brankovou příležitost soupeře a následně z protiútoku našel Lacko před kestřanskou brankou volného Šefčíka, který se opět nemýlil. Definitivní tečku mohl udělat zanedlouho Červený, ale ten svou příležitost neproměnil. Přestože v utkání měli více ze hry hosté, připsali jsme si devátou výhru v soutěži.

2. 11. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - SK Slavoj Volyně 3:0 (1:0)

První poločas utkání s Volyní přinesl vyrovnaný fotbal s více brankovými příležitostmi na naší straně. Změnu skóre přinesla až krásná střela z přímého kopu za hranicí pokutového území, kterou Šefčík vymetl šibenici branky hostí. Po změně stran byli iniciativnější hosté, ale vyložené brankové šance byly opět na naší straně. V samostatném nájezdu na brankáře však neuspěl ani Červený ani Šefčík. Ten svoje zaváhání zanedlouho napravil a svým druhým gólem po parádní nahrávce od Dohonyho utkání rozhodl. Krátce před koncem byl faulován Lemberger a z pokutového kopu Šefčík završil svůj výborný výkon hattrickem.

- článek JČTEĎ

26. 10. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - SK Vacov 2:2 (1:1)

V úvodu jsme byli aktivnější, svoji šanci však nevyužil Vlk. Potom převzali iniciativu hosté a po půl hodině hry se dostali střelou zpoza vápna do vedení, my jsme vyrovnali chvíli před přestávkou přesnou hlavičkou Vlka po rohu. Druhá půlka zápasu byla vyrovnanější, hlavička Cerveného nás poslala do vedení 2:1, soupeř ale vyrovnal z penalty. Potom ještě Strnad z trestného kopu trefil tyč. Remíza byla zasloužená.

19. 10. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Dražejov 2:1 (1:1)

Po jasném vítězství v minulém kole, kdy jsme byli označeni za slabý okresní přebor jsme si i přes oslabení o klíčového hráče připsali další vítězství a udrželi třetí místo v tabulce. Vstup do utkání se nám povedl a hned ve třetí minutě se trefil Málek. Vedoucí branka naše mužstvo ukolébala a iniciativu převzali hosté. Přesto jsme mohli vedení navýšit, ale samostatný nájezd Šefčíka zůstal bez využití. Hosté těsně před přestávkou vyrovnali tečovanou střelou, na kterou neměl náš brankář nárok. O přestávce jsme přehodili složení zálohy, což vedlo k naší větší aktivitě, která vyústila v sérii standardních situací před brankou hostí. Z jedné z nich nám hlavou vrátil vedení Dohonyi. Hosté se na odpověď již nezmohli, a tak jsme udrželi domácí neporazitelnost i v pátém utkání.

12. 10. 2019

TJ Sokol Bělčice - TJ Sokol Střelské Hoštice 1:4 (1:2)

V úvodu utkání jsme přečkali očekávaný nápor soupeře a z rychlého protiútoku se i ujali vedení, když si domácí hráč srazil střílený centr do vlastní branky. Vedení mohl navýšit Rejšek, ale svoji příležitost neproměnil. Z následné rychlé akce domácí vyrovnali a dále si udržovali územní převahu. Naši hráči nejen pozorně bránili, ale využívali všechny příležitosti k ohrožení brány soupeře. Po jedné z nich a následném faulu nám vrátil vedení z penalty Šefčík. Po změně stran se domácí mužstvo snažilo vývoj utkání otočit, ale naráželi na našeho výborného brankáře Gotvalda. Nám se podařilo vedení navýšit nejdříve krásným lobem Rejška přes vyběhnutého brankáře a následně i čtvrtým gólem po dorážce Červeného. V 75. minutě byl v pokutovém území faulován Rejšek, ale místo dalšího jasného pokutového kopu přišlo jeho vyloučení za kritiku rozhodčího. Síly se vyrovnaly krátce před koncem, kdy byl i domácím vyloučen obránce za úmyslné sražení Šefčíka.

5. 10. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - Sokol Cehnice 3:2 (1:2)

V utkání, které se hrálo za silného větru, jsme podali asi nejhorší výkon v sezóně. Hosté lépe kombinovali, drželi míč a po zásluze šli do vedení po špatně odehraném rohovém kopu. My jsme se do té doby prakticky nedostali k jejich brance. Vyrovnání přišlo po naší první dobře sehrané kombinaci, kdy se ocitl sám před brankářem Šefčík a vyrovnal. Hosté si vzali vedení zpět těsně před přestávkou po nedorozumění našeho obránce s brankářem. Ani změna stran zlepšení našeho výkonu nepřinesla, hosté utkání kontrolovali a z rychlých útoků mohli skóre i navýšit. Vyrovnání přišlo opět po dobře sehrané kombinaci (druhé a poslední), kdy se opět nemýlil Šefčík. Ten samý hráč dokonal zanedlouho obrat, když zůstal zapomenutý na velkém vápně hostů a samostatný nájezd s přehledem proměnil. Pro hosty je ztráta všech bodů krutá.

29. 9. 2019

SK Čkyně - TJ Sokol Střelské Hoštice 1:0 (1:0)

Na hřiště vedoucího mužstva soutěže jsme odjížděli s oslabeným kádrem a obavami z průběhu utkání. Ty se ještě prohloubily, když se při rozcvičování zranil Dohonyi a zůstalo nám jen 12 hráčů. Začátek utkání patřil zcela domácím, kteří opanovali hru a po zásluze se ujali vedení po naší nedůslednosti v pokutovém území. Jak se později ukázalo, byla to branka jediná a naši hráči obětavostí a maximálním nasazením soupeře do dalších vyložených příležitostí nepouštěli. I přes porážku si zaslouží pochvalu za předvedený výkon, kterým udržovali soupeře po celé utkání v obavách o konečný výsledek.

21. 9. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - Sokol Stachy 3:1 (1:0)

Kdo přijel do Hoštic na kopanou, tak si ji v prvním poločase užil. Obě mužstva míč spíše odkopávala, než hrála fotbal. Přesto jsme si vytvořili vyloženou brankovou příležitost, kdy Šefčík ve 30. minutě z malého vápna přestřelil prázdnou bránu. Svoje zaváhání následně napravil a z penalty za vlastní sražení nás dostal do vedení. Ve druhé půli se hra zlepšila. Výsledkem byla druhá branka Šefčíka, který mazácky přehodil vyběhnutého brankáře. Hned za dvě minuty se trefil krásně Rejšek a bylo rozhodnuto. Další příležitosti jsme nevyužili, a tak měli poslední slovo hosté, kteří korigovali výsledek tři minuty před koncem z penalty.

14. 9. 2019

TJ Sokol Sedlice - TJ Sokol Střelské Hoštice 2:1 (1:1)

V 10. minutě utkání nacentroval do vápna domácích míč Strnad, který z jedné nádherně trefil Málek a obloučkem přehodil domácího brankáře. Domácím se podařilo ve 29. minutě po brejku Petráše srovnat na 1:1. Vítězný gól domácích 10. minut před koncem ze skrumáže před brankou dal znovu Petráš.

7. 9. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Osek B 3:2 (1:2)

Do utkání jsme vstoupili lépe než soupeř a po počátečním tlaku a nastřeleném břevně jsme se ujali vedení, když Lacko v souboji s oseckým brankářem a obráncem vstřelil první branku. Při této situaci se zranil hostující brankář, který byl odvezen záchrannou službou do nemocnice. Hosté následně z první střely na bránu vyrovnali a ujali se i vedení, když jejich útočník dorazil naším brankářem vyraženou střelu. Druhý poločas jsme začali výrazně lépe, když po šesti minutách vyrovnal Málek a následně nám z penalty za faul na Rejška vrátil vedení Kokrda. Následoval festival našich neproměněných příležitostí, kdy dvakrát zvonila branková tyč. Hosté se snažili o vyrovnání, a tak jsme se o výsledek třásli až do konce utkání.

31. 8. 2019

TJ Blaník Strunkovice nad Blanicí - TJ Sokol Střelské Hoštice 7:1 (2:0)

Domácí nás v utkání vyškolili ve fotbalovosti, důrazu, nasazení a proměňování šancí. Utkání rozhodli prakticky v prvním poločase, kdy domácí útočník dorazil naším brankářem vyraženou střelu z volného kopu a těsně před poločasem proměněnou penaltou. I po změně stran měli domácí více ze hry a po naší nedůslednosti navyšovali skóre. Náš čestný úspěch zaznamenal za stavu 4:0 Málek. Z utkání se musíme poučit a uvědomit si, že hra pokračuje i po zásahu brankáře nebo nastřelené brankové konstrukci

24. 8. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - FK Tatran Prachatice B 4:3 (3:2)

Vstup do utkání patřil našim hráčům, kteří si po zásluze připsali první branku, když Rejšek tečoval střelu Vlka. Poté jsme polevili a dovolili soupeři nejen vyrovnat vlastní brankou po rohovém kopu, ale i převzít vedení po zmatcích v naší obraně. Naštěstí jsme brzy vyrovnali krásnou brankou Rejška a vytvářeli si jednu brankovou příležitost za druhou. Proměnili jsme bohužel pouze jednu Vlkem. Po změně stran jsme vývoj utkání kontrolovali a náskok i navýšili povedenou střelou Dohonyiho zpoza velkého vápna. Hosté převzali iniciativu v posledních 20 minutách po nuceném střídání v našem mužstvu. Z výrazného tlaku však vytěžili jen snížení dvoubrankového rozdílu 13 minut před koncem.

18. 8. 2019

TJ Slavoj Husinec - TJ Sokol Stř. Hoštice 0:1 (0:0)

Úvod byl oboustranně opatrný, obě mužstva se vzájemně oťukávala. Přesto jsme si vytvořili převahu a slibné brankové příležitosti, které sjme neproměnili. Rozruh přišel ve 30. minutě, kdy náš hráč zahrál nešťastně na hranici pokutového území rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten však zlikvidoval Petržílka, včetně následné dorážky a výrazně tak podržel své spoluhráče. Od té doby se již hrál důrazný fotbal, ve kterém jsme si většinu času udržovali mírnou převahu, ale bez brankového efektu. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací, kdy dokonce nastřelili tyč. Když už se zdálo, že diváci branku neuvidí, našel Dohonyi přesnou přihrávkou Rejška a ten z úhlu prostřelil domácího gólmana. V nastavení ještě nevyužil samostatný nájezd na husineckou branku Červený.

OP Strakonicka

15. 6. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - FK Junior Strakonice B 5:1 (2:0)

Jsme moc rádi, že se nám podařilo po dlouhých dvaceti letech vrátit do Střelských Hoštic krajskou soutěž, postup jsme si moc přáli. V posledním zápase jsme uhráli body, které jsme potřebovali a poté následovala dokopná pro všechny diváky a fanoušky. Jelikož jsme o postupu rozhodli až v závěrečném kole, ani jsme nic neplánovali. Ale ještě jsou v plánu další akce, které s klukama ještě budeme domlouvat. Co se týče posil na vyšší soutěž, máme vyhlídnuté některé hráče a jednáme s nimi. Věříme, že se nám podaří kádr vhodně doplnit. Víme, kde nás tlačí bota.

8. 6. 2019

TJ Radošovice - TJ Sokol Střelské Hoštice 0:9 (0:9)

1. 6. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Sokol Malenice 1:1 (0:1)

V úvodu jsme pustili soupeře do vedení po špatně odehraném rohovém kopu. Vzápětí jsme mohli vyrovnat, ale Rejšek Hoška nepřekonal a dorážku Vlka vykopl obránce z brány. Zbytek poločasu se hrálo mezi vápny bez výraznějšího zakončení. Po změně stran jsme se zlepšili, vytvořili si územní převahu a výsledkem bylo vyrovnání brankou Rejška. Pokračovali jsme v aktivní hře, ale do zakončení jsme se nedostávali. Rozruch přinesl až konec, když v 83. minutě obránce hostů zbytečně fauloval Rejška a rozhodčí nařídil penaltu, což odnesli dva maleničtí hráči vyloučením. Pokutový kop však Vlk zahodil, a ani proti devíti jsme se již nedokázali prosadit.

25. 5. 2019

TJ Balvani Strakonice - TJ Sokol Střelské Hoštice 0:5 (0:1)

Na začátku jsm tradičně neproměnili své brankové příležitosti a začali se trápit. Toho mohli využít domácí, kterým jsme nabídli možnost otevřít skóre hrubými chybami v obraně, ale naštěstí se tak nestalo. Do vedení nás dostal Červený, jenže to bylo do poločasu vše. Druhá půle byla z naší strany herně lepší. Skóre navýšil Rejšek a Balvani otevřeli hru, na což v závěru doplatili dvěma brankami Vlka a jednou Rejška. Bohužel se nám zranili dva hráči a tak jsme opět dohrávali s prázdnou lavičkou.

18. 5. 2019

TJ Sokol Doubravice - TJ Sokol Střelské Hoštice 1:4 (1:2)

První poločas byl z naší strany plný nepřesností, chyb a nedůrazu. Přesto jsme se ujali vedení zásluhou Rejška. Domácí v zápětí vyrovnali, když jsme zcela propadli při bránění ve středu hřiště, ale naštěstí těsně před poločasovou přestávkou skóroval opět Rejšek a vrátil nám vedení. Po změně stranse naše hra o něco zlepšila a skóre navýšil M. Janoch. Definitivní tečku udělal krátce po něm z penalty opět Rejšek, čímž završil svůj hattrick.

11. 5. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Otavan Štěkeň 6:1 (3:0)

Na začátku jsme zahodili Kokrdou pokutový kop, ale z toho druhého se již nemýlil Květoň a dostal nás do vedení. Následovala velmi nervózní čtvrhodina, která vyvrcholila vyloučením hostujícího hráče po druhé žluté kartě. Tím se situace uklidnila a my navýšili do přestávky skóre brankami Vlka a Rejška. Po změně stran Štěkenští pozorně bránili, s čímž si naši hráči nevěděli rady. Přesto naše vedení zvýšil Vlk. Hosté poté, po námi špatně hozeném autu, snížili na 4:1, ale závěr patřil opět nám a konečný výsledek stanovil Rejšek s Květoněm. Utkání mnoho fotbalové krásy nepobralo, ale bodovali jsme zaslouženě.

5. 5. 2019

TJ Blatná B - TJ Sokol Střelské Hoštice 0:7 (0:3)

Do Blatné jsme odjeli pouze s jedenácti zdravými hráči a obavami z domácího mužstva. Vstup do utkání se naám vydařil, když jsme měli více ze hry a do 20. minuty skórovali Vlk s Šefčíkem. Ten se však vzápětí zranil a do hry musel Paroubek s nedoléčeným svalovým zraněním. Přesto jsme těsně před přestávkou zvýšili vedení gólém Rejška. Po změně stran nás domácí na 20 minut doslova uzamkli na naší polovině hřiště, ale bez efektu. Pak přišly chvíle M. Janocha, jenž po brejku navýšil skóre na 4:0 a z dalších úniků přihrával dvakrát Šilhanovi a jednou Vlkovi, kteří stanovili konečný výsledek. Ten je pro domácí hodně krutý, ale takový je fotbal

27. 4. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Otavan Poříčí 5:1 (2:1)

V pootavském derby jsme byli po celou dobu lepším týmem a zaslouženě jsme brali všechny body. Do vedení nás dostal povedenou střelou z vápna Paroubek, hostům se sice podařilo vyrovnat, ale další průběh utkání patřil nám. Vedení vrátil na naši stranu těsně před přestávkou Rejšek a o osudu střetnutí definitivně rozhodl Strnad, jenž z těžkého úhlu trefil odkrytou bránu. Poté ještě skóre navýšili Vlk a opět Rejšek. Poříčí několikrát podržel při vyložených příležitostech brankář Šůs.

20. 4. 2019

TJ Sokol Bavorov - TJ Sokol Střelské Hoštice 0:0 (0:1)

V prvním poločase jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, které jsme tradičně neproměnili. Stejně si počínali i domácí. Po změně stran se hrálo více na soupeřově polovině, ale brankáře jsme ohrožovali jen nepřesnými střelami ze střední vzdálenosti. Utkání mířilo k remíze, kterou těsně před koncem odmítl Strnad, když uklidil centr Paroubka do prázdné brány.

13. 4. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - SK Otava Katovice B 2:3 (3:6)

Do utkání jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme si územní převahu, kterou korunoval brankou Málek. Hosté vyrovnali vzápětí po rohovém kopu a nedlouho poté se ujali vedení po hrubce naší obrany. Vyrovnat se podařilo Šefčíkovi z penalty, ale soupeř znovu skóroval po další standardní situaci. Do druhé půle jsme šli se snahou vyvarovat se chyb v obraně a skóre otočit. Opak byl pravdou, po další hrubce při rozehrávce šli hosté do dvoubrankového vedení a pak si nás "vychutnávali" pozornou obranou a rychlými brejky, kterými navyšovali skóre. Katovičtí, vedení našim bývalým trenérem Václavem Palivcem, si tak po zásluze odvezli všechny body.

6. 4. 2019

TJ Lom - TJ Sokol Střelské Hoštice 0:3 (0:1)

Podali jsme zodpovědný a kolektivní výkon. Domácí jsme do vyložených brankových příležitostí nepouštěli, hrozili pouze centrovanými míči ze standardních situací. V našem mužstvu zahrála výborně útočná dvojice Rejšek s Paroubkem. Prvně jmenovaný góly dával, druhý mu je připravoval. Po více než deseti letech jsme tak v Lomu naplno bodovali.

30. 3. 2019

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Blata Číčenice 3:1 (1:0)

První domácí zápas jsme zahájili výborně, hned v 5. minutě se trfil Rejšek. Do poločasu se skóre nezměnilo, když jsme dokázali zahodit několik vyložených příležitostí. Do druhé půle jsme opět vstoupili dobře a během několika minut zvýšil na 2:0 Martin Janoch. Hosté snížili po hrubé chybě našeho brankáře a utkání zdramatizovali. Definitivní tečku tak udělal až deset minut před koncem Vlk, který usměrnil střelu Rejška a potvrdil naše zasloužené vítězství

24. 3. 2019

TJ Drahonice - TJ Sokol Střelské Hoštice 1:4 (0:2)

Do jedenácté minuty, kdy prošel Rejšek přes půl hřiště a levou nohou nedal brankáři šanci, se toho moc neudálo. I po vstřelené brance se hra odehrávala více ve středu hřiště. Ve 32. minutě proměnil Šefčík samostatný nájezd a chvíli po přestávce se dostal k míči Vlk, jemuž se tečovanou střelou podařilo vsítit třetí gól. To nás ukolébalo a přenechali jsme aktivitu domácím. Přesto se povedlo Rejškovi podruhé skórovat, v síti skončila jeho střela z daceti metrů, za vydatné pomoci domácího brankáře. Poté jsme už zcela polevili a hra se přenesla více na naši polovinu. Z této aktivity soupeř vytěžil tyč a gól Hnata.

3. 11. 2018

FK Junior Strakonice - TJ Sokol Střelské Hoštice 4:1 (2:1)

V úvodu jsme proti zkušenému a kvalitnímu mužstvu zahodili dvě brankové příležitosti, naproti tomu soupeř svou druhou příležitost využil a ujal se vedení. Vyrovnání přišlo po pěkně sehrané kombinační akci, na jejímž konci stál Rejšek. Důležitý okamžik se odehrál v poslední minutě prvního poločasu, kdy se střela domácího útočníka odrazila od břevna do země a zpět do hřiště. Jediný pomezní rozhodčí ji viděl v bráně, a tak jsme prohrávali. Po změně stran jsme se dopustili několika chyb, které zkušený soupeř využil. Jeho vítězství bylo zasloužené.

27. 10. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Radošovice 4:2 (0:0)

Utkání s Radošovicemi jsme opět odehráli bez několika opor a na hřišti to bylo znát. V prvním poločase jsme sice měli převahu, ale bez gólového efektu. Po změně stran nás nejprve dostal do vedení Heřman, ale hosté během osmi minut vývoj zápasu otočili. Nakonec rozhodla poslední čtvrthodina utkání, kdy jsme vstřelili tři branky a zaslouženě vyhráli.

20. 10. 2018

TJ Sokol Malenice - TJ Sokol Střelské Hoštice 2:1 (1:0)

Sestavu jsme skládali jen s obtížemi, nakonec jsme utkání odehráli jen s jedenácti hráči. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a obě mužstva si vytvořila po dvou brankových příležitostech, z nichž domácí na rozdíl od nás jednu proměnili. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme si územní převahu , kterou korunoval krásným gólem hlavou Červený. Remízové utkání tak nakonec rozhodli maleničtí ve svůj prospěch ze zcela zbytečné penalty. Za předvedený výkon bychom si bodovat zasloužili.

13. 10: 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Balvani Strakonice 2:2 (0:0)

Udržovali jsme si neustálou herní převahu, ale vypracované brankové příležitosti jsme trestuhodně zahazovali. Soupeř se ujal vedení po změně stran střelou z přímého kopu. Našim hráčům se podařilo výsledek otočit, když se trefil Rejšek a Heřman. Hosté vzápětí vyrovnali. Náš závěrečný tlak vyústil v brankové příležitosti, které jsme opět nepochopitelně neproměňovali. Čím více hráči chtěli, tím více to nešlo. Nakonec se mohl radovat soupeř, který v poslední minutě nastřelil tyč.

6. 10. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Sokol Doubravice 3:2 (1:2)

Začali jsme aktivně a během deseti minut jsme se dostali do třech velmi slibných situací, ale opět se ukázala naše žalostná koncovka. Hosté nás poté potrestali krásnou střelou Kuchty ze 30 metrů a po chybě brankáře jsme prohrávali už 0:2. Ve 34. minutě přišel na hřiště Rejšek, který oživil hru a těsně před koncem poločasu se mu podařilo snížit na 1:2. Do druhé půlky jsme opět vstoupili aktivně, hned z rozehrávky se ocitl Květoň sám na malém vápně, jenže netrefil. V 52. minutě se Šefčík dostal k odraženému balonu a nechytatelně trefil na 2:2. Za pět minut byl ve vápně faulován Rejšek a Šefčík z penalty dal na 3:2. Po gólu jsme polevili, hra se vyrovnala a hosté se dostali do tlaku, dokonce se jim podařilo skórovat, předtím však byl odpískán faul. V nervózním konci byl po druhé žluté vyloučen Borovič, ale výhru se nakonec povedlo udržet.

29. 9. 2018

TJ Otavan Štěkeň - TJ Sokol Střelské Hoštice 2:3 (1:1)

Sestavu jsme dávali dohromady jen s obtížemi. To se projevilo i na hřišti, kdy domácí měli více času míč na svých kopačkách, ale k zakončování se moc nedostávali. Přesto šli do vedení po našem španém pokrytí  pravé strany hřiště. Naštěstí hned z rozehrávky vyrovnal Šefčík. Po změně stran nás do vedení dostal Heřman, jehož lob oslněný brankář pustil za svá záda. Domácí stačili vyrovnat po naší ztrátě míče ve středu pole. O konečném výsledku rozhodldeset minut před koncem Paroubek, jenž zakončil brejk do otevřené domácí obrany střelou do prázdné brány.

22. 9. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Blatná B 1:2 (0:1)

Blatenská rezerva dorazila pouze s deseti hráči, přesto nám v první půli dělala velké problémy svým pohybem a kombinačním fotbalem. Nám se nedařilo vůbec nic. Do vedení nás dostal Paroubek, který zachytil špatnou přihrávku a skóroval. Po změně stran se naše hra zlepšila, hostům docházely síly a navyšoval se i výsledek. Postupně se trefili Rejšek, Paroubek, Šefčík, Červený a Heřman.

15. 9. 2018

TJ Otavan Poříčí - TJ Sokol Střelské Hoštice 1:2 (0:1)

8. 9. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Sokol Bavorov 1:2 (1:0)

V prvním poločase utkání jsme měli více ze hrya vytvářelisi i brankové příležitosti, které jsme zahazovali včetně penalty těsně před přestávkou. Výjimkou byla střela Heřmana z 20 metrů, která skončila v síti. Po změně stran se změnil i obraz hry, hosté převzali iniciativu a v 65. minutě vyrovnali nevídanou střelou do horního rohu. Tento stav nás neprobudil, a tak jsme inkasovali i podruhé, kdy jsme si střelu z přímého kopu srazili do vlastní brány. Na zvrat jsme neměli herně ani morálně, a tak jsme poprvé v sezoně prohráli.

2. 9. 2018

SK Otava Katovice B - TJ Sokol Střelské Hoštice 1:3 (0:1)

Pootavské derby přineslo kvalitní, rychlý a důrazný fotbal, přesahující úroveň okrsního přeboru. Domácí měli více ze hry, ale my jsme pozorně bránili a snažili se o rychlé protiútoky. Po jednom z nich nás po pohedné kombinaci dostal do vedení Rejšek. Ve druhé půli se Katovičtí snažili o vyrovnání, vytvořili si řadu standardních situací, jenže opět udeřil Rejšek a zvýšil naše vedení. Domácí ještě zdramatizovali průběh utkání brankou Zoubka. Definitivní tečku však udělal Vlk, který dorazil brankářem sraženou střelu do prázdné brány.

25. 8. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Lom 3:1 (1:0)

V prvním poločase měli více ze hry hosté, ale do žádných brankových příležitostí jsme je nepouštěli. My jsme se dostali do vedení po ojedinělé akci, kdy odražený míč uklidil do branky Rejšek. Po změně stran se naše hra zlepšila a přišly i nevyužité brankové příležitosti Vlka a Šefčíka. Definitivně rozhodl dalšími dvěma brankami Rejšek. Lom snížil z penalty. Naše výhra byla zasloužená.

19. 8. 2018

TJ Blata Číčenice - TJ Sokol Střelské Hoštice 0:0 (0:0)

Na hřišti v Číčenicích, které spíše připomínalo kazašskou step, se více bojovalo, než hrál fotbal. Nedařila se nám kombinace a když už jsme se dostali do zakončení, branku jsme netrefili. Domácí pozorně bránili a využili každou příležitost k ohrožení našeho brankáře. Remíza je spravedlivá.

11. 8. 2018

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Drahonice 3:1 (0:1)

V úvodní polovině utkání jsme se trápili a s výjimkou nastřeleného břevna jsme si nedokázali vytvořit brankové příležitosti. Naopak soupeř využil hned první rohový kop a hlavou se ujal vedení. Po změně stran, za podpory větru, naši hráči zvýšili aktivitu a vytvořili i potřebný tlak. Aktivní byl především Pavel Rejšek, jehož průniky do vápna zastavila soupeřova obrana jen za cenu nedovolených zákroků. Nařízené penalty s přehledem proměnil Šefčík a otočil vývoj utkání. Výsledku dal konečnou podobu Červený. Na první body v soutěži jsme se dost nadřeli, soupeř ukázal, že se v přeboru neztratí.