• English
  • Deutsch

Obsah

TJ Sokol Doubravice - TJ Sokol Střelské Hoštice   0:1 (0:0)

Utkání celků z popředí tabulky bylo hráno po celý zápas ve svižném tempu. My jsme byli poprvé v kompletní sestavě a štěstí se k nám naklonilo po neproměněné penaltě domácích po faulu našeho golmana, který penaltu lapil. Branku jsme vstřelili po úniku nestora Šípa, který posadil balon přímo na hlavu Květoně, který se nemýlil. Šance byly na obou stranách. S přehledem řídil hlavní arbitr, největší problém jsme měli s hrbolatým hřištěm.

TJ Sokol Střelské Hoštice - SK Otava Katovice   1:2 (0:0)

Utkání se neslo v duchu derby. Bylo rychlé , bojovné, tvrdé a v celku kvalitní na okresní přebor. Měli jsme potíže se sestavou, tak je to po celou sezonu. Hosté naopak použili pendly z áčka. Na obou stranách byly nevyužité šance. Před pěknou návštěvou  dobře řídili utkání rozhodčí.

TJ Sokol Střelské Hoštice - TJ Lom   2:0 (1:0)

Do utkání s Lomem jsme šli se všemi hráči, které máme k dispozici. Skórovali jsme tradičně na začátku, jinak hra byla vyrovnaná. Hosté byli místy kombinačně lepší, ale Vlka v naší bráně nepřekonali. Výsledek jsme potvrdili druhou brankou po nedorozumění hostujícího brankáře se svým spoluhráčem. Utkání se hrálo ve svižném tempu a pochvalu tentokrát zaslouží i trio arbitrů.

TJ Sokol Bavorov - TJ Sokol Střelské Hoštice   0:2 (0:2)

Utkání před malou návštěvou se pro nás vyvíjelo od samého začátku příznivě. Ve čtvrté minutě se po úniku prosadil Ríša Náhlík a ve 29. minutě zvýšil na 2:0 po sérii rohů hlavou Boukal. V první půli jsme byli lepší a ta druhá přinesla neurovnaný fotbal z obou stran. Domácí neproměnili penaltu, takže jsme si po dlouhé době odvezli z Bavorova tři body.

TJ Otavan Štěkeň - TJ Sokol Střelské Hoštice   2:0 (2:0)

Do utkání ve Štěkni jsme vstoupili aktivně a přitlačili soupeře k jeho brance. Z řady brankových příležitostí jsme ovšem nic nevytěžili. Naopak domácí z vysokých míčů centrovaných do našeho vápna během 5-ti minut dvakrát skórovali. Druhý poločas se změnil v dobývání domácí brány , ale žádnou z vypracovaných příležitostí jsme úspěšně nezakončili.

Domácí v závěru utkání několikrát zaútočili do naší otevřené obrany a nechybělo mnoho, aby svůj střelecký účet ještě navýšili. Střetnutí se nám vyloženě nepovedlo, ale i taková se hrají.

TJ Sokol Střelské Hoštice - SK CivaTrans Rovná   5:0 (3:0)

Problémy se sestavou a účastí na trenincích pokračuji i v nové sezoně. Ze soupeře jsme měli před utkáním patřičný respekt, vždyť do Civy přišlo několik nových hráčů. My jsme posílili o Ševčíka, který přišel ze zahraničí a Náhlíka, který přišel ze Sousedovic.Oba hráči budou určitě platnými posilami.Samotné utkání začalo vyrovnanou partií.Druhá polovina první půle vyzněla jasně pro nás a utkání jsme rozhodli po pěkných akcích do otevřené obrany soupeře.Druhá půle spadla do průměru a v konci utkání přidal dvě branky střídající Červený.Po delší odmlce zaviněné zraněním nastoupil ke konci zápasu Borovič. Z různých důvodů chyběli: Podloucký,Paroubek,Šůs.Pochvalu zaslouží celé mužstvo.