• Deutsch

Obsah

22.10.

Volenice -Hoštice 2:0 (2:0)

Do Volenic jsme odjížděli s vidinou, že jsi odvezeme nějaký ten bod, ale bohužel už první poločas nám trenérům vzal naději. Bohužel hráčům jsou výsledky a to jak hrají asi jedno. Zamyslet by se měli hlavně starší kluci, na kterých náš tým stojí. Ti jsou ovšem drzí a vše co nahřišti předvádí je dobré a my trenéři jim radíme blbě a jsme blbci. A hlavně odpověď : " Já tady nemusím být, to jsem mohl dělat něco jiného" mě dostala úplně nejvíc. Já tam taky nemusím být a můžu si dělat své věci. Nedělám to pro sebe, ale pro vás!!! První poločas jsme jsme prohráli zaslouženě 2:0, druhý poločas jsme se po bouřce v kabině trochu zvedli, ale s výsledkem už jsme bohužel nic udělat nedokázali. Nejvíce mě mrzí, že mladší kluci dřou a ti starší to maj všechno u zadku. Takhle by to hoši nešlo. Sáhněte si do svědomí. V posledním utkání podzimu ve Volyni snad přijde doufám, alespoň nějaké zlepšení.

14.10.

Bělčice - Hoštice 5:1 (2:1)

V Bělčicích jsme nastoupili k utkání na celé hřiště a okusili tak zápas velkého fotbalu. Než jsme se pořádně rozkoukali prošel nám středem hřiště domácí hráč jako nůž máslem a otevřel skóre. My jsme ovšem zanedlouho vyrovnali, když se výstavní střelou do šibenice trefil z přímého kopu Ondra Koudelka. Sostředili jsme se na obranu a chtěli využívat Tomáše Harazina k rychlým brejkům, to se nám ovšem nepodařilo. Do poločasu jsme inkasovali gól na 2:1. V poločase druhém už jsme tahali za kratší konec a na fyzicky zdatnějšího soupeře nestačili. Konečná prohra 5:1 je dá se řici slušná.

11.10.

Hoštice - Doubravice/Sedlice 5:0 (2:0)

Další utkání doma nás čekal celek Doubravice a Sedlice. I v tomto utkání se blýskli kluci z mladších žáků, když čtyřmi góly pomohli k výhře 5:0. V prvním poločase se dvakrát trefil Max Zimanzl a v poločase druhém ho napodobil Kuba Pivnička. Patý náš gól vstřelil Tomáš Harazin. Spousta šancí zůstala ještě nevyužita. Body ovšem zůstaly v plném počtu doma.

7.10.

Hoštice - Štěkeň 8:0 (3:0)

V zápase se Štěkní dostali prostor i méně vytěžovaní hráči a své šance se zhostili obstovně. Zvláště kluci z mladších žáků, kteří se podělili o šest branek. Nutno podoknout, že soupeř přijel v sestavě hned s devíti děvčaty, které jsou na začátku svého fotbalového snažení. Já osobně jim jejich zájem a snahu se zdokonalovat přeji. Herně jsme soupeře(ky) přehrávali a do půle se nám podařilo vstřelit tři branky. V polovině druhé jsme přidali gólů pět a zápas vyhráli 8:0. Hattrickem se v rozmezí 18. - 41.minuty blýskl Aleš Pivnička.

30.9.

Žichovice - Hoštice 3:0 (1:0)

Do Žichovic jsme jeli s vidinou dalších tří bodů. Soupeř, který doposud nepodával extra dobré výkony, vypadal jako snadné sousto. Po pár minutách zápasu bylo hned jasné , že soupeř je velmi kvalitní.Naši hráči vedle jejich vypadali, co do výšky se týče, jako přípravkáři . Na většině postech nás přehrávali rychlostně a s větším zápalem do hry.No, spíše na všech postech.Náš rychlonohý Tom proseděl polovinu zápasu na střídačce s bolavou nohou ( v pondělí na tréninku se mu jí budu snažit vyléčit).Bob nepřijel na zápas. Ne, vlastně tam byl , vybavuji si ho,  jak dělal kraviny v kabině s Tomem a Koudym. Tak asi i hrál ,ale já ho neviděl.Zato jsem viděl Pavla, jak se schovává za tu blondýnku, co na něj hrála , nebo si jí prohlížel zezadu (ale ona byla pěkná i zepředu).Asi  ulítá na zadky , ale jedno je jasný ,že prvních 15 minut zápasu se nepotkal s míčem a vypadalo to , že mu to ani moc nevadí. Poté, co jsem se ho ptal, jestli by nemohl také kopnout do míče, mé slova vyslyšel a dvakrát to zatáhl po lajně a nacentroval míč do vápna.Škoda, že tyto dva centry nikdo neuklidil do soupeřovo brány.Jinak co se týče útoku to bylo asi vše, co jsme předvedli.Brankář soupeře nemusel ani dávat dres na vyprání .Inkasované branky byly jako přes kopírák. Závar před bránou, pět našich hráčů zmateně pobíhá za kapitánem domácích , který má čas si udělat prostor na střelu.Kdyby aspoň někdo proti střílejícímu hráči vystoupil a pokusil se zablokovat střelu,ne hlavně ať mě netrefí, to by mohlo bolet. Levá obrana to byl čistej průchoďák. Místy to vypadalo ,že si Sam říká ,,tady je jakýsi malý človíček, co okolo mně jen proběhne".On proběhl několikrát ,ale i s míčem a dával pěkné přihrávky do vápna.

Závěr: Soupeř byl lepší a nad naše síly. Za předvedený výkon a s jakým zápalem a chutí hráli naše děvčata je mi ještě teď špatně.

23.9.

Hoštice - Sousedovice 5:0 (0:0)

V domácím utkání se Sousedovicemi jsme chtěli odčinit porážku z minulého kola. První poločas branku nepřinesl a tak jsem o přestávce kluky uklidňoval, že když budem hrát svoji hru a budeme trpěliví výsledek se dostavý. Má slova se naplnila hned ve 3.minutě druhého dějství, kdy nás poslal do vedeni Petr Zídek. Do konce utkání jsme přidali ještě daší čtyři góly a připsali si výhru 5:0. Činil se i náš gólman Tomáš Mrtínek, který v závěru zápasu lapil penaltu.

17.9.

Dražejov - Hoštice 3:1 (2:0)

Další venkovní zápas nás čekal v Radošovicích, kde jsme se utkali s týmem Dražejova. Samotná hra byla vyrovnaná, sopeř byl ovšem efektivnější v zakončení a ve využívání našich chyb. Ke konci první půle jsme během dvou minut dostali dva góly a do šaten odcházeli se ztrátou. Nic jsme ovšem nevzdávali. Hned v úvodu poločasu druhého nás na dostřel posunula branka Petra Zídka. V tu chvíli jsme měli i více ze hry, ovšem ani tu největší šanci, kterou měl DavidŠmejkal jsme nevyužili. A tak přišel zákonitě trest v pobobě třetího gólu v naší síti a celková prohra 3:1

9.9.

Hoštice - Blatná B 10:1 (6:0)

V druhém domácím zápase jsme přivítali favorizovaný celek Blatné B, který ovšem přijel v oslabené sestavě a toho jsme chtěli využít. No a to se nám povedlo na jedničku. Soupeře jsme válcovali od samého začátku až do konce. Poločasový výsledek 6:0 mluví za vše. V rozmezí mezi 19.-26.min zaznamenal hattrick Tomáš Harazin. Soupeř snižoval gólem na 7:1, poslední slovo jsme měli ale opět my. Konečný stav 10:1 je zasloužený. Kluci makali tak jak měli.

7.9.

Chelčice - Hoštice 0:2 (0:1)

K prvnímu venkovnímu utkání nové sezóny jsme zajížděli na hřiště Chelčic. Hrálo se pozičně vyrovnané utkání, avšak více šancí jsme si vytvořili my. Bohužel bez gólového zakončení. Do vedení nás na konci poločasu poslal díky proměněné penaltě Ondra Koudelka. V úvodu druhé půle navýšil naše vedení po kombinační akci a střele kuchlem Kuba Pivnička. Tento gól nás uklidnil a zápas jsme tak dotáhli do vítězného konce.

27.8.

Hoštice - Osek 6:0 (4:0)

Soupeř nekladl velký odpor, na naší bránu snad ani nevystřelil.Naši kluci se hrou bavili a v poklidu se zápas dohrál do vítězného konce.